Hakkımızda

HASNUR, başta imalat sanayi, inşaat olmak üzere makine, yapı sektörü, asansör, ısıtma ve soğutma, mobilya ve beyaz eşya sanayilerinde ihtiyaç duyulan malzemelerin, istenilen kalitede, cins ve ebatta sanayicilerimizin ve inşaatçılarımızın kullanımına sunulması konularında faaliyet göstermektedir.

Sac Servis Merkez'inde, müşterilerin sac ve her türlü yapısal çelik ihtiyaçları, sipariş programlarına göre iç ve dış tedarikçilerden tedarik edilerek Hasnur Sac Servis Merkezinin kendi depolarında stoklanmaktadır. Daha sonra müşteri istekleri doğrultusunda RULO BOY KESME,RULO DİLME HATTI, LAZER, PLAZMA, KESİM, BÜKÜM işlemlerini yapmak sureti ile verilen termin dahilinde teslim etmektedir.

Kalite ve sürekli gelişmeyi kendisine ilke edinen ve bu çalışmaları 2011 yılında ISO-9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ile tescil edilen Hasnur Sac Servis Merkezi; ileri teknolojiye sahip geniş makine parkıyla dar toleranslarda, müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geniş ürün yelpazesi ve çeşidini her geçen gün artırarak, konusunda tecrübeli personeli ile satış öncesi ve sonrası teknik soru ve sorunlara ivedilikle yanıt verebilmektedir.

Hizmet ağımız için de siz değerli firmaları da görmekten onur duyarız. Birlikte çalışabilmeyi ümit eder, çalışma hayatınız boyunca başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

İdris BAYAT

Genel Müdür